Szkolny Dzień Języka Angielskiego

30.03 odbył się Szkolny Dzień Języka Angielskiego.

Z tej okazji uczniowie klasy 7 przygotowali w ramach zajęć rozwijających uzdolnienia, krótki występ artystyczny. Na początek zaprezentowali podstawowe informacje oraz ciekawostki o krajach, których językiem urzędowym jest angielski. Następnie przekonywali uczniów, że jest to bardzo ważny język, którego znajomość bardzo się przydaje. Kolejnym punktem programu było przedstawienie znanej wszystkim bajki o Czerwonym Kapturku w nowoczesnym, anglojęzycznym wydaniu. Na zakończenie, wszyscy uczniowie mieli okazję sprawdzić swoje umiejętności językowe, powtarzając łamańce językowe i wspólnie śpiewając piosenkę "Don't worry, be happy". Uroczystości towarzyszył dobry humor i świetna zabawa. Dziękujemy uczniom za zaangażowanie i zaprezentowanie swoich umiejętności.

Organizator Anna Deja, pomoc techniczna Monika Ziomek Pionka i Emil Gal.