Czwartek, 2020-04-09

Imieniny: Mai, Marcelego

Przedszkole Samorządowe

Wszystkie informacje o Przedszkolu Samorządowym w Przybyszewie znajdziecie Państwo na Facebooku. Serdecznie zapraszamy.

Rekrutacja do Przedszkola Samorządowego w Przybyszewie na rok szkolny 2020/2021

2020-02-24

UWAGA Rodzice!

Rekrutacja do PrzedszkolaSamorządowego w Przybyszewie wyłącznie drogą elektroniczną!

W związku zrozporządzeniem Ministra Edukacji  Narodowej z dnia 20 marca 2020 r. zmieniającym rozporządzenie w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19 (Dz.U. poz. 492),rozporządzeniem Ministra Edukacji Narodowej z dnia 20 marca 2020 r. w sprawie szczególnych rozwiązań w okresie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19 (Dz.U. poz. 493) wprowadzono środki ostrożności w związku z rekrutacją do Przedszkola Samorządowego w Przybyszewie.

Z uwagi na aktualną sytuację spowodowaną kolejnymi przypadkami zachorowań wywołanych koronawirusem COVID-19 I etap rekrutacji do Przedszkola Samorządowego w Przybyszewie odbywać się będzie przy wsparciu systemu elektronicznego. Terminy pozostają bez zmian. Rodzice proszeni są jednak, aby wnioski o przyjęcie dziecka i pozostałe dokumenty wypełniane były elektronicznie i zeskanowane wysyłane drogą mailową na pocztę przedszkola ps.przybyszew@onet.pl

W razie pytań proszę dzwonić pod numer 693 908 217

Czytaj więcej o: Rekrutacja do Przedszkola Samorządowego w Przybyszewie na rok szkolny 2020/2021

Nauczanie zdalne w przedszkolu