Kontakt

Zespół Placówek Oświatowych

w Przybyszewie

tel:( 48) 61-52-159

e-mail:pspprzybyszew@op.pl

Inspektor Ochrony Danych 

e-mail:inspektor@cbi24.pl

 

Kalendarium

Środa, 2021-03-03

Imieniny: Kingi, Maryna

Samorząd Uczniowski

Samorząd Uczniowski

Przewodnicząca: 

 Paulina Majak

Zastępca: 

Weronika Kaczorek

Rada:

Michał Litwiński

Maja Nowacka

Agata Nowocin

Małgorzata Patynowska

Artykuły

Konkurs plastyczny " Walentynkowa kartka"

2021-02-11
Powiększ zdjęcie

Na konkurs wpłynęło 45 prac. Uczniowie klas I-III oddawali  prace w szkole, starsze klasy przesyłały online.

W KATEGORII KLASA I-III PRZYZNANO:

NAGRODY 

Alan Wierzbicki kl. II A, Oliwia Stępniewska kl. II A, Maja Olkuska kl. III, Maja Danielewicz kl. III, Julia Kapusta kl. II A, Maja Gos kl. III, Alina Malczewska kl. I A, Aleksandra Prykiel kl. I A, Amelia Kaniewska kl. I A, Krzysztof Malczewski kl. II A.

WYRÓŻNIENIA

Jan Rosłoniec kl. II B, Damian Budzik kl. III, Antoni Białek kl. II B, Wiktoria Bobrowska kl. II B, Ignacy Maćkiewicz kl. II A, Zuzanna Siek kl. II B, Wiktoria Woronicz kl. II B, Dominik Krawczyk kl. II B,  Wiktor Marciniak kl. III, Zofia Witkowska kl. III, Gabriela Jabłońska kl. I B, Julia Piwowar kl. I B, Maria Witkowska kl. II A, Zuzanna Wrońska kl. II B, Dominika Andrzejczak kl. I B, Nikola Piątek kl. I B, Błażej Jaskulski kl.IB.

W KATEGORII KLASA IV-VIII PRZYZNANO:

NAGRODY   

Nadia Kuligowska kl. IV, Igor Gos kl. V, Mateusz Olejnik kl. V, Wiktoria Barszcz kl. VI, Oliwia Wierzbicka kl. VI, Piotr Malczewski kl. IV, Natalia Śmietana kl.IV.

WYRÓŻNIENIA

Antoni Danielewicz kl. V, Natalia Solarska kl. V.

Dyplomy za udział otrzymali:

Alan Grzegorczyk kl. III, Mateusz Abram kl. II B,  Błażej Piotrowski kl. II B, Michał Krawczyk kl. III, Jakub Prykiel kl. III, Marcin Majak kl. III, Bartłomiej Seliga kl. III, Maja Banachowicz kl. I B, Kacper Dominiak kl. II B, Antoni Szymański kl. II B.

Uczniowie nagrodzeni, wyróżnieni i pozostali, którzy wzięli udział w konkursie otrzymają pamiątkowe dyplomy i nagrody rzeczowe zakupione z funduszy Rady Rodziców.

Czytaj więcej o: Konkurs plastyczny " Walentynkowa kartka"

Konkurs plastyczny " Moja Ojczyzna Polska"

2020-11-20
Powiększ zdjęcie

Konkurs plastyczny  pt. ,, Moja Ojczyzna Polska”

W ramach działalności Samorządu Uczniowskiego z okazji obchodów Święta Odzyskania Niepodległości Polski zorganizowany został konkurs plastyczny pt. ,,Moja Ojczyzna Polska”.

Cele konkursu:

- kształtowanie postawy patriotycznej,

- wyrabianie wrażliwości artystycznej i estetycznej,

- poszukiwanie różnych form plastycznych.

Na konkurs wpłynęło 41 prac.        

W kategorii klas I – III

NAGRODY: Lena Myśliborska kl. I B, Dominika Andrzejczak kl. I B, Wiktoria Woronicz kl. II B, Gabriela Gradek kl. II A, Jan Podbielski kl. I B,  

 WYRÓŻNIENIA: Amelia Kaniewska kl. I A, Maja Olkuska kl. III, Krzysztof Malczewski kl. II A, Alan Wierzbicki kl. II A, Nikola Piątek kl. I B, Franciszek Krzemiński kl. I B, Kacper Dominiak kl. II B, Eliasz Klingofer kl. I A,  Wiktoria Błaszczyk kl. II A, Ignacy Maćkiewicz kl. II A, Zofia Witkowska kl. III, Zuzanna Siek kl. II B.

W kategorii klas IV – VIII

NAGRODY: Igor Gos kl. V, Antoni Danielewicz kl.V, Tomasz Kozicki kl.V, Mateusz Olejnik kl.V, Natalia Solarska kl.V

WYRÓŻNIENIA: Jagoda Nowacka kl. V, Oliwia Wierzbicka kl.VI.

                                               Wszystkim uczestnikom gratulujemy!

                                             Grażyna Podsiadlik i Monika Ziomek-Pionka

                                          – opiekunowie Samorządu Uczniowskiego

 

Czytaj więcej o: Konkurs plastyczny " Moja Ojczyzna Polska"