Środa, 2021-03-03

Imieniny: Kingi, Maryna

Harmonogram pracy biblioteki :

Poniedziałek: 7.45-8.45 (przed i na pierwszej lekcji)

Wtorek: 7.45-8.45 i 10.30-11.30 (przed i na pierwszej lekcji oraz na czwartej lekcji)

Czwartek: 11.20-12.20 (na piątej lekcji)

Piątek: 10.30-11.30 (na czwartej lekcji)

Harmonogram pracy biblioteki jest dostosowany do możliwości szkoły i jest udostępniony w dzienniku elektronicznym.

W razie potrzeby prosimy dzwonić na numer: 48 61-52-159 lub kontaktować się przez dziennik elektroniczny z panią Grażyną Podsiadlik.

Procedury obowiązujące w bibliotece

2020-11-17

Tablica informacyjna "Biblioteka zaprasza"

2020-11-17

Wiersze o zimie dla dzieci

Wiersze o zimie to doskonała propozycja   dla dorosłych i dla dzieci. Zima odmienia świat   w sposób bajeczny. Podziwiana zza szyby  lub w otoczeniu natury po prostu zachwyca. Piękno zimy opisać mogą chyba tylko poeci!

Na gazetce BIBLIOTEKA ZAPRASZA przygotowana została prezentacja utworów o tematyce zimowej znanych polskich poetów, mająca na celu zachęcenie dzieci do czytania wierszy.

Grażyna Podsiadlik

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia na tablicy BIBLIOTEKA ZAPRASZA przygotowana została gazetka okolicznościowa. Znalazły się na niej utwory poetyckie napisane przez znanych polskich autorów. Wybrane wiersze wprowadzają czytelnika w świąteczny i niepowtarzalny nastrój.

Grażyna Podsiadlik

,,Kto Ty jesteś? Polak mały”

Z okazji Święta Niepodległości Polski na tablicy BIBLIOTEKA ZAPRASZA przygotowana została gazetka okolicznościowa. Znalazły się na niej utwory poezji patriotycznej napisanych przez znanych polskich autorów:  Władysława Bełzę, Tadeusza Kubiaka, Tadeusza Różewicza, Wandy Chotomskiej, Czesława Janczarskiego.

Część tych utworów jest znana uczniom naszej szkoły, tak jak na przykład wiersz pt.,,Kto Ty jesteś? Polak mały” Władysława Bełzy, który już przedszkolaki recytują na pamięć.

Grażyna Podsiadlik

Czytaj więcej o: Tablica informacyjna "Biblioteka zaprasza"