Kontakt

Zespół Placówek Oświatowych

w Przybyszewie

tel:( 48) 61-52-159

e-mail:pspprzybyszew@op.pl

Inspektor Ochrony Danych 

e-mail:inspektor@cbi24.pl

 

Kalendarium

Niedziela, 2021-05-16

Imieniny: Andrzeja, Jędrzeja

Konkursy szkolne

Artykuły

Konkurs plastyczny " Wielkanocna pisanka"

2021-03-29
Powiększ zdjęcie

KONKURS PLASTYCZNY  pt. ,,WIELKANOCNA PISANKA”

W ramach działalności Samorządu Uczniowskiego z okazji świąt zorganizowany został konkurs plastyczny  pt. ,,Wielkanocna pisanka”.

Na konkurs wpłynęło 45 prac. Dzieci z klas I-III oddawali  prace w szkole, starsi uczniowie przesyłali online.

W KATEGORII KLASA I-III PRZYZNANO:

NAGRODY                                                                                                                                                                     

Maria Witkowska kl. II A, Gabriela Gradek kl. II A, Wiktoria Błaszczyk kl.IIa, Zofia Witkowska kl. III, Maja Olkuska kl. III, Wiktoria Bobrowska kl. II B, Jakub Prykiel kl. III, Szymon Sułek kl. III, Dominika Andrzejczak kl. I B, Tomasz Jagiełło kl. III.

WYRÓŻNIENIA

Zuzanna Federowicz kl. I A, Aleksandra Prykiel kl. I A , Błażej Jaskulski kl. I B, Maja Banachowicz kl. I B,  Damian Budzik kl. III, Julia Piwowar kl. I B, Krzysztof Malczewski kl. II A, Jan Podbielski kl. I B, Ryszard Obidziński kl. III, Julia Piwowar kl. I B, Lena Błaszczyk kl. I A, Wiktor Marciniak kl. III, Jakub Solarski kl. I A, Nikola Rutka kl. I A, Kajetan Szymański kl. III, Franciszek Krzemiński kl. I B.

W KATEGORII KLASA IV-VIII PRZYZNANO:

NAGRODY

 Antoni Danielewicz kl. V, Mateusz Olejnik kl. V, Wiktoria Barszcz kl. VI, Maciej Omen kl. IV.   

WYRÓŻNIENIA                                                                                                                                                    

Natalia Solarska kl. V, Igor Gos kl. V, Oliwia Wierzbicka kl. VI, Piotr Malczewski kl. IV, Tomasz Kozicki kl. V, Michał  Litwiński kl. VIII.

 

Czytaj więcej o: Konkurs plastyczny " Wielkanocna pisanka"

Konkurs recytatorski o zwierzętach

2021-03-02

NAGRODY

I miejsce – Maria Witkowska kl. II A

II miejsce – Ignacy Maćkiewicz kl. II A

III miejsce – Kajetan Szymański kl. III, Amelia Kaniewska kl. I A , Zuzanna Siek kl. II B

WYRÓŻNIENIA

Wiktoria Woronicz kl. II B, Wiktoria Błaszczyk kl. II A, Aleksandra Prykiel kl. I A, Jakub Solarski kl. I A.

Wszystkim uczestnikom gratulujemy! 

                                             Grażyna Podsiadlik 

 

Czytaj więcej o: Konkurs recytatorski o zwierzętach

Konkurs plastyczny " Walentynkowa kartka"

2021-02-13

W KATEGORIA KLAS I-III 

NAGRODA:    

Alan Wierzbicki kl. II A, Oliwia Stępniewska kl. II A, Maja Olkuska kl. III, Maja Danielewicz kl. III, Julia Kapusta kl. II A, Maja Gos kl. III, Alina Malczewska kl. I A, Aleksandra Prykiel kl. I A, Amelia Kaniewska kl. I A, Krzysztof Malczewski kl. II A.

WYRÓŻNIENIE:

Jan Rosłoniec kl. II B, Damian Budzik kl. III, Antoni Białek kl. II B, Wiktoria Bobrowska kl. II B, Ignacy Maćkiewicz kl. II A, Zuzanna Siek kl. II B, Wiktoria Woronicz kl. II B, Dominik Krawczyk kl. II B,  Wiktor Marciniak kl. III, Zofia Witkowska kl. III, Gabriela Jabłońska kl. I B, Julia Piwowar kl. I B, Maria Witkowska kl. II A, Zuzanna Wrońska kl. II B, Dominika Andrzejczak kl. I B, Nikola Piątek kl. I B, Błażej Jaskulski kl.IB.

KATEGORIA KLAS IV-VIII 

NAGRODA       

Nadia Kuligowska kl. IV, Igor Gos kl. V, Mateusz Olejnik kl. V, Wiktoria Barszcz kl. VI, Oliwia Wierzbicka kl. VI, Piotr Malczewski kl. IV, Natalia Śmietana kl.IV.

WYRÓŻNIENIE   

Antoni Danielewicz kl. V, Natalia Solarska kl. V.

  Wszystkim uczestnikom gratulujemy! 

                                             Grażyna Podsiadlik i Monika Ziomek-Pionka

 

                                          – opiekunowie Samorządu Uczniowskiego

 

Czytaj więcej o: Konkurs plastyczny " Walentynkowa kartka"

Konkurs "Kartka Bożonarodzeniowa"

2020-12-22
Powiększ zdjęcie

W ramach konkursu na bożonarodzeniową kartkę świąteczną wykonaną w języku angielskim lub języku rosyjskim

Nagroda:

I miejsce  Aleksandra Dulińska,

II miejsce Patrycja Solarska

III miejsce Antoni Mackiewicz- Olszewski.

Wyróżnienie: 

Maciej Omen,  Nadia Kuligowska.

Serdecznie gratulujemy i dziękujemy wszystkim uczniom za udział.

Anna Deja i Izabela Jopek

 

Merry Christmas!

 

Czytaj więcej o: Konkurs "Kartka Bożonarodzeniowa"

Konkurs " Szopka Bożonarodzeniowa"

2020-12-14
Powiększ zdjęcie
Bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w konkursie ,,Szopka Bożonarodzeniowa ". Wasze szopki były pięknie wykonane ( brawa za kreatywność) i cieszyły nasze oczy.Uśmiech
Dziękujemy również Księdzu Proboszczowi z Parafii w Przybyszewie za poświęcenie wszystkich szopek.
 
 
Organizatorzy: Agata Dejnarowicz i Dorota Sułek.
Czytaj więcej o: Konkurs " Szopka Bożonarodzeniowa"

Konkurs plastyczny „Portret słynnego Polaka”

2020-11-29
Powiększ zdjęcie

„Portret słynnego Polaka”- konkurs z okazji Święta Niepodległości

W celu upamiętnienia ważnych osób w polskiej historii w miesiącu październiku ogłoszono  konkurs historyczny „Portret słynnego Polaka”. Prace wykonane dowolną technika  można było oddać osobiście w trakcie nauczania stacjonarnego  lub emailowo od momentu  wprowadzenia nauczania zdalnego. Głównym celem konkursu było wzbudzenie zainteresowania wśród uczniów historią sławnych Polaków. Do organizatora wpłynęło 24 prace z klas V-VIII. Według uczniów wybitni Polacy to: Jan Paweł II, Mikołaj Kopernik, Józef Piłsudski, Tadeusz Kościuszko, Kazimierz Wielki, Bolesław Chrobry. Komisja konkursowa w składzie: Iza Jopek, Marta Wójcik-Marzec wyłoniła zwycięzców:

I miejsce -  Tomasz Kozicki kl. V

II miejsce – Mateusz Olejnik kl. V

III miejsce – Antoni Danielewicz  kl. V

Nagrody dla miejsc I-III tj. gry, dyplomy zostaną uczniom wręczone po powrocie do nauczania  stacjonarnego.

                                                    Organizator: Marta Wójcik- Marzec

Czytaj więcej o: Konkurs plastyczny „Portret słynnego Polaka”

Konkurs plastyczny " Moja Ojczyzna Polska"

2020-11-20
Powiększ zdjęcie

Konkurs plastyczny  pt. ,, Moja Ojczyzna Polska”

W ramach działalności Samorządu Uczniowskiego z okazji obchodów Święta Odzyskania Niepodległości Polski zorganizowany został konkurs plastyczny pt. ,,Moja Ojczyzna Polska”.

Cele konkursu:

- kształtowanie postawy patriotycznej,

- wyrabianie wrażliwości artystycznej i estetycznej,

- poszukiwanie różnych form plastycznych.

Na konkurs wpłynęło 41 prac.        

W kategorii klas I – III

NAGRODY:

Lena Myśliborska kl. I B, Dominika Andrzejczak kl. I B, Wiktoria Woronicz kl. II B, Gabriela Gradek kl. II A, Jan Podbielski kl. I B,  

WYRÓŻNIENIA:

Amelia Kaniewska kl. I A, Maja Olkuska kl. III, Krzysztof Malczewski kl. II A, Alan Wierzbicki kl. II A, Nikola Piątek kl. I B, Franciszek Krzemiński kl. I B, Kacper Dominiak kl. II B, Eliasz Klingofer kl. I A,  Wiktoria Błaszczyk kl. II A, Ignacy Maćkiewicz kl. II A, Zofia Witkowska kl. III, Zuzanna Siek kl. II B.

W kategorii klas IV – VIII

NAGRODY:

Igor Gos kl. V, Antoni Danielewicz kl.V, Tomasz Kozicki kl.V, Mateusz Olejnik kl.V, Natalia Solarska kl.V

WYRÓŻNIENIA: Jagoda Nowacka kl. V, Oliwia Wierzbicka kl.VI.

                                               Wszystkim uczestnikom gratulujemy!

                                             Grażyna Podsiadlik i Monika Ziomek-Pionka

                                          – opiekunowie Samorządu Uczniowskiego

 

Czytaj więcej o: Konkurs plastyczny " Moja Ojczyzna Polska"

Konkurs biblioteczny pt. ,, Moja ulubiona postać z książki”

2020-10-28

Konkurs biblioteczny  pt. ,, Moja ulubiona postać z książki

W ramach realizacji programu bibliotecznego ,,Czytam i zachęcam do czytania” zorganizowany został konkurs plastyczny pt. ,,Moja ulubiona postać z książki”.

Cele konkursu:

- zainteresowanie uczniów książką,

- wyrabianie wrażliwości artystycznej i estetycznej,

- poszukiwanie różnych form plastycznych.

Na konkurs wpłynęło 31 prac.        

W kategorii klas I – III

NAGRODY: Dominika Andrzejczyk kl. I A, Amelia Kaniewska kl. I A, Gabriela Gradek kl. II A, Krzysztof Malczewski kl. II A, Aleksander Patynowski kl. II A, Ignacy Maćkiewicz kl. II A, Wiktoria Błaszczyk kl. II A.

WYRÓŻNIENIA: Maja Olkuska kl. III, Nikola Rutka kl. I A, Konrad Neska kl. I A, Lena Błaszczyk kl. I A, Julia Kapusta kl. II A, Nikola Piątek kl. I B, Julia Piwowar kl. I B,

W kategorii klas IV – VIII

NAGRODY: Emil Kurek kl. V, Michał Litwiński kl. VIII

WYRÓŻNIENIA: Agata Nowocin kl. VI, Gabriela Kucharska kl. V, Oliwia Kacprzak kl. VI,

Oliwia Skrzypek kl. VI, Her Monika kl. IV, Krzysztof Jagiełło kl. VI

 

Nagrody w konkursie zostały zakupione z funduszu Rady Rodziców.

Wszystkim uczestnikom gratulujemy !   

Organizatorzy: Grażyna Podsiadlik i Dagmara Nowakowska                 

Czytaj więcej o: Konkurs biblioteczny pt. ,, Moja ulubiona postać z książki”