Kontakt

Zespół Placówek Oświatowych

w Przybyszewie

tel:( 48) 61-52-159

e-mail:pspprzybyszew@op.pl

Inspektor Ochrony Danych 

e-mail:inspektor@cbi24.pl

 

Kalendarium

Piątek, 2019-11-15

Imieniny: Amielii, Idalii
Jesteś tutaj: Start / Nasze sukcesy

Nasze sukcesy

Artykuły

Rok szkolny 2019/2020

2019-10-20

Osiągnięcia w konkursach szkolnych

2019-10-20

Konkurs plastyczny " Kotylion z okazji Odzyskania przez Polskę Niepodległości"

Nagrody: 

Klasy IV - VIII:  

Julia Lutek kl.VII; Patrycja Solarska kl.VII 

Klasy I – III : 

Michał Seliga kl.Ia ; Adam Lutek kl.II, Antoni Szymański kl.Ib; Alan Grzegorczyk kl.II,Oliwia Stępniewska kl. Ia, Aleksander Patynowski kl. Ia, Kajetan Szymański kl. II, Wiktoria Woronicz kl.Ib,  Oskar Krzemiński kl.III,  Alan Wierzbicki kl.Ib, Wiktoria Błaszczyk kl.Ia,Wiktoria Bobrowska kl.Ib, Bartłomiej Seliga kl. II, Wiktor Marciniak kl. II, Łukasz Tomaszewski kl.Ia 

Wyróżnienia:

Klasy IV -  VIII : 

Matylda Kapusta kl.V; Oliwia Kacprzak kl. V; Krzysztof Jagiełło kl. V 

Klasy I – III: 

 Stępniewska Amelia kl.III,  Mikołaj Patynowski kl. III,  Zuzanna Siek kl. I,b  Kuligowska Nadia kl.III,  Damian Budzik kl.II,  Gabriela Gradek kl. Ia, Zofia Witkowska kl. II, Jakub Rosłoniec kl. I, Maja Danielewicz kl. II, Maria Witkowska kl.Ia,  Ignacy Maćkiewicz kl.Ia,  Zuzanna Budzik kl.Ib,  Krzysztof Malczewski kl. Ia, Jakub Prykiel kl.II, Zuzanna Wrońska kl. I b,Kacper Dominiak kl.Ib.

Wszystkim uczestnikom gratulujemy!

Organizatorzy  Samorząd Uczniowski 

 

Konkurs biblioteczny  pt. ,,Plakat z hasłem zachęcającym do czytania”

Konkurs przeprowadzony został w ramach realizacji programu ,,Czytam i zachęcam do czytania”.

Przeznaczony był dla uczniów klas I-VIII.  Na konkurs wpłynęło 22 prace.

W kategorii klas I – III

I miejsce – Maja Danielewicz kl. II, Wiktoria Woronicz kl. I B

II miejsce – Krzysztof Malczewski  kl. I A

III miejsce – Natalia Śmietana kl. III , Bartłomiej Seliga kl. II

W kategorii klas IV – VIII

I miejsce – Patrycja Solarska kl. VII

II miejsce – Gabriela Kucharska kl. IV

Wyróżnienia otrzymali: 

Maria Witkowska kl. I A,Michał Seliga kl. I A, Maja Olkuska kl. II, Amelia Stępniewska kl. III, Piotr Malczewski kl. III, Maciej Omen kl. III, Ignacy Maćkiewicz kl. I A, Alan Wierzbicki kl. I A

Nagrody w konkursie zostały zakupione z funduszu Rady Rodziców i wręczone na apelu szkolnym.

Wszystkim uczestnikom gratulujemy !           

                                                                          Organizatorzy: Grażyna Podsiadlik i Dagmara Nowakowska                                                                                                        

Czytaj więcej o: Osiągnięcia w konkursach szkolnych

Osiągnięcia sportowe

2019-10-20

Rok szkolny 2018/2019

2018-11-07

Osiągnięcia matematyczne

2019-05-15

Międzynarodowy Konkurs Matematyczny " Kangur Matematyczny" 

                           Wyróżnienie : Emil Kurek klasa III

                           Wyróżnienie: Maja Nowacka klasa IV

                           

 

Czytaj więcej o: Osiągnięcia matematyczne

Osiągnięcia recytatorskie

2018-11-07

Powiatowy Konkurs Recytatorski " Babcię, dziadka mieć"

Emil Kurek kl.III - II miejsce

Antoni Danielewicz kl.III - wyróżnienie

Małgorzata Patynowska kl.III - udział

Tomasz Kozicki kl. III - udział

 

Szkolny konkurs recytatorski " Wiersz o Polsce"

Nagroda

Maja Danielewicz kl.I

Amelia Budzik kl.IV

Wyróżnienie

Agata Nowocin kl.IV

Emil Kurek kl.III

Marcelina Bąk kl.III

Antoni Danielewicz kl.III

Natalia Pieprzycka kl.III

Czytaj więcej o: Osiągnięcia recytatorskie

Osiągnięcia plastyczne

2018-11-07

Szkolny konkurs "Wielkanocna pisanka"

Nagroda:

Antoni Danielewicz kl.III

Maja Danielewicz kl.I

Małgorzata Patynowska kl.III

Marcelina Bąk kl.III

Jakub Kaczorek kl.VII

Aleksandra Szostek kl.VIII

Agata Nowocin kl. IV

Natalia Krawczyk kl.VI

Wyróznienie:

Grzegorz Dubczyk kl.III

Natalia Pieprzycka kl.III

Natalia Solarska kl.III

Mateusz Olejnik kl.III

Gabriela Kucharska kl.III

Zofia Witkowska kl.I

Adam Lutek kl.I

Szkolny konkurs plastyczny " Jestem dumny, że jestem Polakiem"

I miejsce

Antoni Danielewicz kl.III

Amelia Malczewska kl.V

II miejsce

Oliwia Gurzyńska kl.II

Agata Nowocin kl.IV

Martyna Szymańska kl.V

III miejsce

Julia Seliga kl.III

Wiktoria Musiał kl.V

Wyróżnienie

Maja Danielewicz kl. I

Natalia Solarska kl.III

Gabriela Kucharska kl.III

Natalia Pieprzycka kl.III

Weronika Kaczorek kl.V

 

 

Czytaj więcej o: Osiągnięcia plastyczne

Rok szkolny 2017/2018

2017-10-19

Osiągnięcia matematyczne

2018-06-10

Międzynarodowy Konkurs Matematyczny " Kangur Matematyczny" 

Wyróżnienie : Emil Kurek klasa II 

 

Czytaj więcej o: Osiągnięcia matematyczne

Osiągnięcia sportowe

2017-10-19

III miejsce w Powiatowych zawodach w mini piłce nożnej dziewcząt

Czytaj więcej o: Osiągnięcia sportowe