Wycieczka Mikołajkowa klasy I i II

W dniu 1 grudnia odbyła się wycieczka Mikołajkowa klasy I oraz klasy II do Radomia. Na początku wycieczki dzieci odwiedziły Centrum Zabaw "Hula Park", gdzie zabawom i uśmiechom nie było końca. Potem wspólnie udaliśmy się na lekcje muzealną do Muzeum Wsi Radomskiej. Uczniowie poznali bogactwo dawnych zwyczajów i tradycji panujących na wsi, zwiedzili budynki mieszkalne oraz zapoznali się z dawną kolekcją maszyn rolniczych. Następnie wzięli udział w warsztatach, dzięki którym zaznajomili się z dawnymi zwyczajami i tradycjami Bożonarodzeniowymi oraz samodzielnie wykonali tradycyjną ozdobę choinkową. W drodze powrotnej wszyscy razem odwiedzieliśmy MC Donald's. Opiekę nad uczniami podczas wycieczki sprawowali pani Małgorzata Budzikowska, pani Grażyna Podsiadlik oraz pani Marta Bednarek.