Zabawa Andrzejkowa

Raz w roku zdarza się taki dzień, w którym możemy sprawdzić, co nas spotka w przyszłości. To oczywiście Andrzejki! W naszej szkole impreza andrzejkowa odbyła się 25 listopada. Uczniowie z klas I-VIII mogli sobie wywróżyć w trakcie dyskoteki swoja bliższą i dalszą przyszłość. W trakcie zabawy uczniowie klas starszych uczyli młodszych tańca. W chwilach odpoczynku można było skorzystać z usług sklepiku, aby się posilić i ugasić pragnienie. Nie zabrakło dobrego humoru i super zabawy. Mamy nadzieję, że Andrzejki i andrzejkowe wróżby były dla wszystkich bardzo udane. Dziękujemy za pomoc w opiece Paniom: Edycie Stępniewskiej Grażynie Podsiadlik Izabeli Jopek Ilonie Ośka Natalii Krawczyk. A także Panom: Konradowi Tokarskiemu Emilowi Galowi. Organizator imprezy: SAMORZĄD UCZNIOWSKI z opiekunami.