Prelekcja na temat bezpieczeństwa

W dniu 24 listopada 2022 roku odbyło się spotkanie uczniów klas 1, 2, 3 z przedstawicielami Komendy Powiatowej Policji w Białobrzegach, Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Białobrzegach oraz Wodnego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego. Podczas spotkania poruszana była tematyka bezpieczeństwo uczniów w ruchu drogowym, ryzyko zatrucia czadem, bezpieczenstwo w lesie oraz pierwsza pomoc. Spotkanie przeprowadzili st. sierż. Magdalena Miros - Zawadzka, prezes Tomasz Tomczyński, asp. Jacek Podwysocki. Uczniowie mieli możliwość poszerzenia swojej wiedzy w tym zakresie. Mamy nadzieję, że zdobyte wiadomości zastosują w praktyce. Po prelekcji każdy z uczniów otrzymał prezent w postaci apteczki pierwszej pomocy i odbasków.