Akcja "Szkoła pamięta"

26 października uczniowie klasy 3a i 3b z wychowawczyniami Panią Edyta Stępniewska i Ilona Ośka wybrali się na cmentarz parafialny w celu uporządkowania Grobu Nieznanego Żołnierza. Z ochotą zabrali się do pracy: pozbierali liście, zamietli i zapalili znicze.
Następnie udali się na grób patrona szkoły, aby tam również zapalić znicz. Odwiedzili również grób generała Antoniego Madalińskiego znajdujacy się przy kościele w Przybyszewie.
27 października  po lekcjach wolontariusze wraz z opiekunem p. Izabelą Jopek brali udział w akcji "Znicz" organizowanej przez Szkolny Klub Wolontariatu "Pomocna Dłoń". Akcja polegała na sprzątaniu opuszczonych i zaniedbanych grobów na cmentarzu w Przybyszewie. Uczniowie odwiedzili również Grób Nieznanego Żołnierza.
27 października uczniowie klasy IVB odwiedzili i zapalili znicze na Grobie Nieznanego Żołnierza na cmentarzu w Przybyszewie.