Dzień Edukacji Narodowej i Patrona Szkoły

W dniu 12 października w naszej szkole obchodziliśmy uroczystość Dnia Patrona Szkoły połączoną z  Dniem Edukacji Narodowej. Uczniowie klasy I, IVa i przedstawiciele klasy VII przygotowali pod opieką Pani Grażyny Podsiadlik i Pani Moniki Ziomek - Pionka część artystyczną. Delegacja z klasy VIII wraz z opiekunem zaniosła wiązankę na grób Patrona Szkoły. Przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego pod opieką Pani Izabeli Jopek, Pani Ilony Ośka, Pana Emila Gala złożyli życzenia, wręczyli niespodzianki i statuetki dyrekcji, nauczycielom, pracownikom szkoły. Jak co roku zaszczyciła nas swoją obecnością wnuczka Patrona Szkoły Władysława Rosłońca. Gościliśmy również księdza proboszcza z parafii w Przybyszewie jak i emerytów naszej placówki.
W tym dniu Pani Dyrektor Agnieszka Kaszewska wręczyła Nagrody Dyrektora nauczycielom i pracownikom Zespołu Placówek Oświatowych w Przybyszewie.