29 Akcja Sprzątanie Świata

29. AKCJA SPRZĄTANIE ŚWIATA - 2022

19 września 2022 r. po raz kolejny uczniowie naszej szkoły przyłączyli się do kampanii Sprzątanie świata – Polska pod Hasłem "Wszystkie Śmieci są NASZE”.

Celem tej akcji jest inicjowanie działań, dzięki którym zmniejszy się nasz negatywny wpływ na środowisko. Czynny udział w tym przedsięwzięciu uświadomił naszym uczniom, że należy dbać o swoje środowisko oraz czystość otoczenia . Udało nam się posprzątać teren wokół szkoły wraz z placem zabaw i boiskami sportowymi oraz tereny najbliższej okolicy. Po zakończonej akcji w terenie uczniowie aktywnie uczestniczyli w lekcjach o tematyce ekologicznej. Razem dbajmy codziennie o czystość naszej planety! Ponieważ wszystkie śmieci są nasze. ZAPRASZAMY NA fotorelacje.

Dziękujemy za udział Klasie 1 pod opieką Pani Grażyny Podsiadlik Klasie 2 pod opieką Pani Małgorzaty Budzikowskiej Klasie 3a pod opieką Pani Edyty Stępniewskiej i Natalii Krawczyk Klasie 3b pod opieką Pani Ilony Ośki i Malgorzaty Barwickiej Klasie 4b pod opieką Pani Beaty Barcikowskiej Klasie 5 i 7 pod opieką Pana Emila Gala Klasie 6 pod opieką Pani Moniki Ziomek - Pionka Klasie 8 pod opieką Pani Izabeli Jopek.

Organizatorzy: Ilona Ośka Izabela Jopek Emil Gal