Zakończenie roku szkolnego 2022/2023

Po wielu miesiącach pracy i nauki w naszej szkole wybrzmiał ostatni dzwonek. Nadszedł długo wyczekiwany czas upragnionego odpoczynku – wakacje.
Uroczystości związane z zakończeniem roku szkolnego 2022/2023 rozpoczęły się w czwartek 22 czerwca 2023 r. zakończeniem klas I – III.
W piątek 23 czerwca 2023 r. odbyło się zakończenie klas IV – VIII oraz uroczyste pożegnanie klasy VIII.
Pani Dyrektor Agnieszka Kaszewska oraz Wicedyrektor Magdalena Mucha w swoim imieniu oraz całego grona pedagogicznego podziękowały uczniom za ich determinację i zaangażowanie w zdobywanie wiedzy. Podziękowania popłynęły także w stronę nauczycieli i pracowników szkoły za ich całoroczną pracę. W trakcie uroczystości nie zabrakło wzruszeń, ciepłych słów, podziękowań oraz gratulacji dla najlepszych uczniów i ich rodziców. Uczniowie osiągający wysokie wyniki w nauce oraz wyróżniający się wzorowym zachowaniem otrzymali dyplomy oraz nagrody z rąk Dyrekcji Szkoły. Wyróżnieni zostali także rodzice, którzy otrzymali listy gratulacyjne oraz dyplomy Przyjaciela Szkoły. Ósmoklasiści wraz z wychowawcą Panią Izabelą Jopek uroczyście pożegnali nauczycieli, pracowników szkoły, kolegów i koleżanki. Nastąpiło uroczyste przekazanie sztandaru oraz ślubowanie klasy ósmej. Uczniowie klasy siódmej na pamiątkę wręczyli absolwentom upominki.
Wszystkim uczniom gratulujemy osiągnięć i życzymy udanych wakacji! Wróćcie z jeszcze większą chęcią do nauki i gotowością do pokonywania kolejnych wyzwań. Do zobaczenia we wrześniu!