Wycieczka klasy I

Wycieczka do Parku Rozrywki Mandoria
21 czerwca uczniowie klasy I z wychowawczynią panią Grażyną Podsiadlik wybrali się na wycieczkę do Parku Rozrywki Mandoria w miejscowości Rzgów woj. łódzkie. W opiece nad dziećmi pomagał pan Konrad Tokarski. Dzieci, oprócz wspaniałej zabawy, aktywnie uczestniczyli w warsztatach ,,Historia pieniądza” i ,,Słodkie warsztaty”. Nie tylko pogłębili swoją wiedzę, ale również mieli okazję sami wybijać monety i zrobić pyszne lizaki. Po wspólnym obiadku przyszła pora na relaks w kinie 3D. Uczniowie z zainteresowaniem obejrzeli film przyrodniczy o zmieniających się porach roku. Zabawa w Mandorii to dla uczniów wspaniale spędzony czas i na długo pozostanie w ich pamięci.
Dziękujemy Panu Wójtowi Gminy Promna Wojciechowi Nowakowi, dzięki któremu uczniowie klasy I mogli uczestniczyć w tej wycieczce.