Kontakt

Zespół Placówek Oświatowych

w Przybyszewie

tel:( 48) 61-52-159

e-mail:pspprzybyszew@op.pl

Inspektor Ochrony Danych 

e-mail:inspektor@cbi24.pl

 

Kalendarium

Czwartek, 2020-04-09

Imieniny: Mai, Marcelego
Jesteś tutaj: Start / Świat ucznia

Świat ucznia

 

 

Artykuły

Uczniowie z wzorowym zachowaniem

2016-10-12

Rok szkolny 2019/2020

Zachowania wzorowe

Wrzesień 

Klasa Ia: Błaszczyk Wiktoria, Gradek Wiktoria, Stępniewska Oliwia,Tomaszewski Łukasz, Witkowska Maria 

Klasa Ib: Krawczyk Dominik, Wrońska Zuzanna, Bobrowska Wiktoria 

Klasa II: Seliga Bartłomiej, Marciniak Wiktor, Witkowska Zofia, Gos Maja, Danielewicz Maja, Olkuska Maja 

Klasa III: Dąbrowski Filip, Górzyńska Oliwia, Kuligowska Nadia, Malczewski Piotr, Nowicka Anna, Popis Paulina, Seliga Julia, Śmietana Natalia, Wiśniewski Łukasz 

Klasa IV: Nowacka Jagoda 

Klasa V: Nowocin Agata, Nowacka Maja, Kacprzak Oliwia 

Klasa VI: Szymańska Martyna 

Klasa VII: Biniszewski Mikołaj

Październik 

Klasa Ib: Krawczyk Dominik, Wrońska Zuzanna, Siek Zuzanna, Woronicz Wiktoria, Bobrowska Wiktoria, Dominiak Kacper, Abram Mateusz

Klasa II: Marciniak Wiktor, Danielewicz Maja, Olkuska Maja 

Klasa III: Dąbrowski Filip, Górzyńska Oliwia, Kuligowska Nadia, Nowicka Anna, Popis Paulina, Seliga Julia, Śmietana Natalia, Stępniewska Amelia 

Klasa IV: Kucharska Gabriela, Patynowska Małgorzata, Pieprzycka Natalia 

Klasa V: Nowocin Agata, Nowacka Maja 

Klasa VI: Sadkowski Seweryn 

Klasa VII: Cąderek Oliwia, Dąbrowska Natalia, Dulińska Aleksandra, Ignacak Gabriela, Jarosz Miłosz, Krawczyk Natalia, Kurek Martyna, Kurowska Klaudia, Litwiński Michał, Majak Paulina, Patynowska Jagoda, Skoczkowska Alicja, Solarska Patrycja 

Klasa VIII: Abram Daria, Gałkowska Ilona, Piotrowska Magdalena, Wiśniewska Zuzanna.

Listopad

klasa Ia: Gradek Gabriela, Błaszczyk Wiktoria, Stępniewska Oliwia, Tomaszewski Łukasz

klasa Ib: Krawczyk Dominik, Bobrowska Wiktoria, Wrońska Zuzanna, Piotrowski Błażej

klasa II: Marciniak Wiktor, Szymański Kajetan, Danielewicz Maja, Olkuska Maja, Witkowska Zofia, Gos Maja

klasa III: Dąbrowski Filip, Górzyńska Oliwia, Kuligowska Nadia, Nowacka Anna, Popis Paulina, Śmietana Natalia

klasa IV: Dubczyk Grzegorz, Kozicki Tomasz, Patynoeska Małgorzata

klasa V: Kacprzak Oliwia, Kapusta Matylda, Nowocin Agata

klasa VI: Białek Jakub, Kabot Andżelika, Kaczorek Weronika, Kamińska Zuzanna, Malczewska Amelia, Musiał Wiktoria, Sadkowski Seweryn, Szymańska Martyna

klasa VII:Dulińska Aleksandra, Kurowska Klaudia, Litwiński Michał, Lutek Julia, Majak Paulina, Solarska Patrycja

Grudzień 

klasa Ia: Gradek Gabriela, Błaszczyk Wiktoria, Stępniewska Oliwia, Tomaszewski Łukasz, Maria Witkowska 

klasa Ib: Krawczyk Dominik, Bobrowska Wiktoria, Wrońska Zuzanna, Piotrowski Błażej, Kacper Dominiak 

klasa II: Marciniak Wiktor, Szymański Kajetan, Danielewicz Maja, Olkuska Maja, Witkowska Zofia, Gos Maja 

klasa III: Dąbrowski Filip, Górzyńska Oliwia, Kuligowska Nadia, Nowacka Anna, Seliga Julia, Śmietana Natalia 

klasa IV: Maya Danilewicz, Natalia Pieprzycka, Patynowska Małgorzata 

klasa V: Nowocin Agata 

klasa VI:  Kaczorek Weronika, Malczewska Amelia 

klasa VII: Paulina Majak 

klasa.VIII : Zuzanna Wiśniewska

Styczeń/luty

klasa Ia: Gradek Gabriela, Błaszczyk Wiktoria, Stępniewska Oliwia, Tomaszewski Łukasz, Maria Witkowska

klasa Ib: Krawczyk Dominik, Wrońska Zuzanna, Piotrowski Błażej, Wiktoria Woronicz

klasa II: Marciniak Wiktor, Szymański Kajetan, Danielewicz Maja, Olkuska Maja, Witkowska Zofia, Gos Maja

klasa III: Dąbrowski Filip, Górzyńska Oliwia, Kuligowska Nadia, Nowacka Anna, Seliga Julia, Śmietana Natalia

klasa VI:  Bedyński Aleksander, Kabot Andżelika, Kabot Bartłomiej, Kaczorka Weronika, Szymańska Martyna

 

klasa VII: Litwiński Michał, Majak Paulina

 

 

 

 

Czytaj więcej o: Uczniowie z wzorowym zachowaniem

Samorząd Uczniowski

2015-10-18

Samorząd Uczniowski

Przewodnicząca:

 Zuzanna Wiśniewska  

Zastępca: 

 Paulina Majak

Rada:

Michał Litwiński

Emil Kurek

Jan Dąbrowski

 

 

 

 

Czytaj więcej o: Samorząd Uczniowski

Informacje dla ucznia

2015-09-27

Dzwonki 

1. 8:00 - 8:45

2. 8:50 - 9:35

3. 9:40 - 10:25

4. 10:30 - 11:15

5. 11:30 - 12:15

6. 12:20 - 13:05

7. 13:10 - 13:55

8. 14:00 - 14:45

Czytaj więcej o: Informacje dla ucznia

Edukacja rówieśnicza

2015-10-13

Edukacja rówieśnicza - rok szkolny 2019/2020

Dzień Postaci Literackich 

31 stycznia 2020 roku w naszej szkole został zorganizowany ,,Dzień Postaci Literackich”. Uczniowie  IV klasy przebrani w różne kostiumy wcielili się w role postaci z książek dla dzieci. Odwiedzili uczniów klas I – III. Dzieci z nauczania początkowego odgadywały postacie, podawały, z jakich bajek pochodzą, w jakich innych bajkach można takie postacie spotkać np. wilka, króla, księżniczkę, żabę…

,,Dzień Postaci Literackich”  zorganizowany był w ramach realizacji programu bibliotecznego ,,Czytam  i zachęcam do czytania”. Organizatorem była pani Grazyna Podsiadlik oraz pani Dagmara Nowakowska 

 

Postać patrona szkoły Władysława Rosłońca

Na początku października uczniowie klasy VI, przeprowadzili lekcje koleżeńskie w klasach 0A. Tematem lekcji była postać patrona szkoły pana Władysława Rosłońca. Przygotowali krótki życiorys patrona i przedstawili w klasie 0A.

Czytaj więcej o: Edukacja rówieśnicza