Sobota, 2020-02-22

Imieniny: Małgorzaty, Marty

Szkolny konkurs kolęd i pastorałek

9 stycznia 2020 roku odbył się " Szkolny Konkur Kolę i Pastorałek". Konkurs rozpoczęła pani dyrektor szkoły Agnieszka Kaszewska, życząc wszystkim sukcesów. Wśród wykonawców byli uczniowie klas 0 - VIII. Młodzi wykonawcy zaprezentowali swoje wokalne umiejętności wykonując znane wszystkim kolędy i postorałki. Pięknie zaśpiewane kolędy wprowadziły w świąteczny nastrój. Przy ocenie wokalnej prezentacji jury w składzie: pani Magdalena Mucha, pani Dorota Sułek, pani Agata Dejnarowicz brał pod uwagę: wybór odpowiedniego utworu, poczucie rytmu, interpretację, czystość i poprawność wykonania, ogólne wrażenie estetyczne, wokalne umiejętności uczestników. Wykonawcy śpiewali z wykorzystaniem podkładów muzycznych jak również acapella. Nagrodzono następujących uczestników: I miejsce Kajetan Szymański kl.II, II miejsce Julia Seliga kl.III, III miejsce Duet: Natali Dąbrowska i Patrycja Solarska kl. VII.

Wszyscy wykonawcy otrzymali pamiątkowe dyplomy. Serdecznie wszystkim gratulujemy i zapraszamy do udziału w konkursie za rok. Całość przygotował i czuwał pan Konrad Tokarski.