Kontakt

Zespół Placówek Oświatowych

w Przybyszewie

tel:( 48) 61-52-159

e-mail:pspprzybyszew@op.pl

Inspektor Ochrony Danych 

e-mail:inspektor@cbi24.pl

 

Kalendarium

Niedziela, 2020-07-12

Imieniny: Brunona, Jana

Osiągnięcia w konkursach szkolnych

Konkurs recytatorski

 

W kategorii klas I-III

 

I miejsce – Gabriela Gradek klasa I A                                                                                                                     

II miejsce  -  Jakub Mach z kl. III,                                                                                                                                                    

III miejsce Maria Witkowska z klasy I A i Jakub Rosłoniec z klasy I A.    

 

Wyróżnienia:  Michał Wasilewski kl. I A, Michał Seliga kl. I A,   Krzysztof Malczewski kl. I A, Maja Danielewicz kl. II, Maja Olkuska kl. II  

 

W kategorii klas IV –VIII

 

I miejsce – Patrycja Solarska kl. VII                                                                                                                                               

II miejsce – Emil Kurek kl. IV                                                                                                                                                   

III miejsce – Tomasz Kozicki kl. IV

 

Wyróżnienie: Agata Nowocin kl. V, Jagoda Nowacka kl. IV.      

 Wszystkim gratulujemy!

organizatorzy: Grażyna Podsiadlik i Dagmara Nowakowska

Konkurs "Kolęd i Pastorałek"

I miejsce - Kajetan Szymański kl.II

II miejsce - Julia Seliga kl. III

III miejsce - Duet Natalia Dąbrowska i Patrycja Solarska kl. VII

Wszystkim gratulujemy!

organizator: Konrad Tokarski

 Konkurs plastyczny " Moje wymarzone Święta Bożego Narodzenia"

Nagrody 

klasy I - III

Maria Witkowska kl.Ia, Gabriela Gradek kl.Ia, Krzysztof Malczewski kl.Ia, Maja Danielewicz kl. II

klasy IV - VIII

Agata Nowocin kl. V, Oliwia Skrzypek kl.V

Wszystkim gratulujemy!

Organizatorzy Samorząd Uczniowski 

Konkurs biblioteczny ,,Zakładka do książki” 

Konkurs przeprowadzony został w ramach realizacji programu ,,Czytam i zachęcam do czytania”.

W kategorii klas I – III

Nagrody otrzymali: Wiktor Marciniak kl. II, Jan Rosłoniec kl. I B, Antoni Szymański kl. I B, Nadia Kuligowska kl. III, Błażej Piotrowski kl. I B, Kajetan Szymański kl. II, Wiktoria Bobrowska kl. I B, Ryszard Obidziński kl. II.

Wyróżnienia: Amelia Stępniewska kl. III, Jakub Rosłoniec kl. I A, Dominik Krawczyk kl. I B, Zuzanna Wrońskakl. I B, Wiktoria Woronicz kl. I B, Kacper Dominiak kl. I B, Krzysztof Malczewski kl. I A, Zuzanna Budzik kl. I B, Anna Nowacka kl. III 

W kategorii klas IV – VIII

Nagrody otrzymali: Budzik Amelia kl. V, Agata Nowocin kl. V.

Wyróżnienia otrzymali:  Mikołaj Biniszewski kl. VII, Krzysztof Jagiełło kl. V, Marcelina Bąk kl. IV 

Nagrody w konkursie zakupione zostały z funduszu Rady Rodziców.

Wszystkim gratulujemy!

Organizatorzy: Grażyna Podsiadlik, Dagmara Nowakowska 

Konkurs plastyczny " Kotylion z okazji Odzyskania przez Polskę Niepodległości"

Nagrody: 

Klasy IV - VIII:  

Julia Lutek kl.VII; Patrycja Solarska kl.VII 

Klasy I – III : 

Michał Seliga kl.Ia ; Adam Lutek kl.II, Antoni Szymański kl.Ib; Alan Grzegorczyk kl.II,Oliwia Stępniewska kl. Ia, Aleksander Patynowski kl. Ia, Kajetan Szymański kl. II, Wiktoria Woronicz kl.Ib,  Oskar Krzemiński kl.III,  Alan Wierzbicki kl.Ib, Wiktoria Błaszczyk kl.Ia,Wiktoria Bobrowska kl.Ib, Bartłomiej Seliga kl. II, Wiktor Marciniak kl. II, Łukasz Tomaszewski kl.Ia 

Wyróżnienia:

Klasy IV -  VIII : 

Matylda Kapusta kl.V; Oliwia Kacprzak kl. V; Krzysztof Jagiełło kl. V 

Klasy I – III: 

 Stępniewska Amelia kl.III,  Mikołaj Patynowski kl. III,  Zuzanna Siek kl. I,b  Kuligowska Nadia kl.III,  Damian Budzik kl.II,  Gabriela Gradek kl. Ia, Zofia Witkowska kl. II, Jakub Rosłoniec kl. I, Maja Danielewicz kl. II, Maria Witkowska kl.Ia,  Ignacy Maćkiewicz kl.Ia,  Zuzanna Budzik kl.Ib,  Krzysztof Malczewski kl. Ia, Jakub Prykiel kl.II, Zuzanna Wrońska kl. I b,Kacper Dominiak kl.Ib.

Wszystkim uczestnikom gratulujemy!

Organizatorzy  Samorząd Uczniowski 

 

Konkurs biblioteczny  pt. ,,Plakat z hasłem zachęcającym do czytania”

Konkurs przeprowadzony został w ramach realizacji programu ,,Czytam i zachęcam do czytania”.

Przeznaczony był dla uczniów klas I-VIII.  Na konkurs wpłynęło 22 prace.

W kategorii klas I – III

I miejsce – Maja Danielewicz kl. II, Wiktoria Woronicz kl. I B

II miejsce – Krzysztof Malczewski  kl. I A

III miejsce – Natalia Śmietana kl. III , Bartłomiej Seliga kl. II

W kategorii klas IV – VIII

I miejsce – Patrycja Solarska kl. VII

II miejsce – Gabriela Kucharska kl. IV

Wyróżnienia otrzymali: 

Maria Witkowska kl. I A,Michał Seliga kl. I A, Maja Olkuska kl. II, Amelia Stępniewska kl. III, Piotr Malczewski kl. III, Maciej Omen kl. III, Ignacy Maćkiewicz kl. I A, Alan Wierzbicki kl. I A

Nagrody w konkursie zostały zakupione z funduszu Rady Rodziców i wręczone na apelu szkolnym.

Wszystkim uczestnikom gratulujemy !           

                                                                         Organizatorzy: Grażyna Podsiadlik i Dagmara Nowakowska