Kontakt

Zespół Placówek Oświatowych

w Przybyszewie

tel:( 48) 61-52-159

e-mail:pspprzybyszew@op.pl

Inspektor Ochrony Danych 

e-mail:inspektor@cbi24.pl

 

Kalendarium

Sobota, 2020-02-22

Imieniny: Małgorzaty, Marty

Uczniowie z wzorowym zachowaniem

Rok szkolny 2019/2020

Zachowania wzorowe

Wrzesień 

Klasa Ia: Błaszczyk Wiktoria, Gradek Wiktoria, Stępniewska Oliwia,Tomaszewski Łukasz, Witkowska Maria 

Klasa Ib: Krawczyk Dominik, Wrońska Zuzanna, Bobrowska Wiktoria 

Klasa II: Seliga Bartłomiej, Marciniak Wiktor, Witkowska Zofia, Gos Maja, Danielewicz Maja, Olkuska Maja 

Klasa III: Dąbrowski Filip, Górzyńska Oliwia, Kuligowska Nadia, Malczewski Piotr, Nowicka Anna, Popis Paulina, Seliga Julia, Śmietana Natalia, Wiśniewski Łukasz 

Klasa IV: Nowacka Jagoda 

Klasa V: Nowocin Agata, Nowacka Maja, Kacprzak Oliwia 

Klasa VI: Szymańska Martyna 

Klasa VII: Biniszewski Mikołaj

Październik

 

Klasa Ib: Krawczyk Dominik, Wrońska Zuzanna, Siek Zuzanna, Woronicz Wiktoria, Bobrowska Wiktoria, Dominiak Kacper, Abram Mateusz 

Klasa II: Marciniak Wiktor, Danielewicz Maja, Olkuska Maja 

Klasa III: Dąbrowski Filip, Górzyńska Oliwia, Kuligowska Nadia, Nowicka Anna, Popis Paulina, Seliga Julia, Śmietana Natalia, Stępniewska Amelia 

Klasa IV: Kucharska Gabriela, Patynowska Małgorzata, Pieprzycka Natalia 

Klasa V: Nowocin Agata, Nowacka Maja 

Klasa VI: Sadkowski Seweryn 

Klasa VII: Cąderek Oliwia, Dąbrowska Natalia, Dulińska Aleksandra, Ignacak Gabriela, Jarosz Miłosz, Krawczyk Natalia, Kurek Martyna, Kurowska Klaudia, Litwiński Michał, Majak Paulina, Patynowska Jagoda, Skoczkowska Alicja, Solarska Patrycja 

Klasa VIII: Abram Daria, Gałkowska Ilona, Piotrowska Magdalena, Wiśniewska Zuzanna.

listopad

klasa Ia: Gradek Gabriela, Błaszczyk Wiktoria, Stępniewska Oliwia, Tomaszewski Łukasz

klasa Ib: Krawczyk Dominik, Bobrowska Wiktoria, Wrońska Zuzanna, Piotrowski Błażej

klasa II: Marciniak Wiktor, Szymański Kajetan, Danielewicz Maja, Olkuska Maja, Witkowska Zofia, Gos Maja

klasa III: Dąbrowski Filip, Górzyńska Oliwia, Kuligowska Nadia, Nowacka Anna, Popis Paulina, Śmietana Natalia

klasa IV: Dubczyk Grzegorz, Kozicki Tomasz, Patynoeska Małgorzata

klasa V: Kacprzak Oliwia, Kapusta Matylda, Nowocin Agata

klasa VI: Białek Jakub, Kabot Andżelika, Kaczorek Weronika, Kamińska Zuzanna, Malczewska Amelia, Musiał Wiktoria, Sadkowski Seweryn, Szymańska Martyna

klasa VII:Dulińska Aleksandra, Kurowska Klaudia, Litwiński Michał, Lutek Julia, Majak Paulina, Solarska Patrycja

Grudzień

 

klasa Ia: Gradek Gabriela, Błaszczyk Wiktoria, Stępniewska Oliwia, Tomaszewski Łukasz, Maria Witkowska

 

klasa Ib: Krawczyk Dominik, Bobrowska Wiktoria, Wrońska Zuzanna, Piotrowski Błażej, Kacper Dominiak

 

klasa II: Marciniak Wiktor, Szymański Kajetan, Danielewicz Maja, Olkuska Maja, Witkowska Zofia, Gos Maja

 

klasa III: Dąbrowski Filip, Górzyńska Oliwia, Kuligowska Nadia, Nowacka Anna, Seliga Julia, Śmietana Natalia

 

klasa IV: Maya Danilewicz, Natalia Pieprzycka, Patynowska Małgorzata

 

klasa V: Nowocin Agata

 

klasa VI:  Kaczorek Weronika, Malczewska Amelia,

 

klasa VII: Paulina Majak

 

klasa.VIII : Zuzanna Wiśniewska