XI Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia

Od 27 września do 1 października odbywały się w naszej szkole dni tabliczki mnożenia.Hasło przewodnie dni tabliczki mnożenia: Młodsi sprawdzają, czy starsi tabliczkę mnożenia znają. W tym czasie uczniowie rozwiązywali łamigłówki związane z tabliczką mnożenia oraz byli sprawdzani z tabliczki mnożenia. W tym roku ze względu na sytuację pandemii egzaminy odbyły się  1 października w dzień finału XI Światowego Dnia Tabliczki Mnożenia wewnątrz klas. Uczestniczyli uczniowie klas III - VIII. Wszyscy którzy bezbłędnie odpowiedzieli na wszystkie pytania otrzymali certyfikat Eksperta Tabliczki Mnożenia. Uczniowie mieli okazję rozwiązywać różne zadania rozwijające znajomość tabliczki mnożenia. Koordynator: Monika Ziomek - Pionka, współpracujący Małgorzata Duda, Grażyna Podsiadlik.