Kontakt

Zespół Placówek Oświatowych

w Przybyszewie

tel:( 48) 61-52-159

e-mail:pspprzybyszew@op.pl

Inspektor Ochrony Danych 

e-mail:inspektor@cbi24.pl

 

Kalendarium

Czwartek, 2019-12-05

Imieniny: Kryspiny, Norberta

Akademia Sukcesu w Gminach Stromiec i Promna

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Akademia sukcesu w Gminach Stromiec i Promna

Projekt pt. „Akademia sukcesu w Gminach Stromiec i Promna” realizowany jest w partnerstwie pomiędzy firmą Mały Inżynier i gminami wiejskimi Stromiec i Promna w okresie IX 2017 – VIII 2019. Wartość projektu: 1 925 887,20 zł, w tym wkład własny: 100 000,00 zł. Celem projektu jest rozwój kompetencji kluczowych i umiejętności na rynku pracy uczniów gmin partnerskich oraz zasadnicze podniesienie jakości procesu kształcenia w placówkach. Zostanie on osiągnięty poprzez:

a) rozwój kompetencji kluczowych i właściwych postaw na rynku pracy u 400 uczniów (200K) poprzez objęcie uczniów wysokiej jakości dodatkowymi zajęciami pozalekcyjnymi w okresie szkolnym i wakacyjnym;

b) rozwój kompetencji 63 nauczycieli (54K);

c) doposażenie w sprzęt i pomoce dydaktyczne oraz sprzęt TIK pracowni szkolnych;

Dofinansowanie UE: 1 540 709,76 zł

W projekcie przewidziano realizację bezpłatnych zajęć dodatkowych:

1. Spotkanie z królową – zajęcia z matematyki

2.Przyrodnicze laboratorium

3.Język angielski

4. Język niemiecki

5.Przedsiębiorczość z wykorzystaniem gier

6.Projekt edukacyjny – przedstawienie dla społeczności szkolnej

7.ROBO-Lab

8.Laboratorium Kodowania

9.Półkolonie naukowe

10.Dni Nauki

Osoby zainteresowane udziałem ich dzieci w projekcie prosimy o zgłaszanie się do dyrekcji szkoły.

Artykuły

Wzorowe zachowanie we wrześniu

2019-10-20

Klasa Ia

Błaszczyk Wiktoria

Gradek Wiktoria

Stępniewska Oliwia

Tomaszewski Łukasz

Witkowska Maria

Klasa Ib

Krawczyk Dominik

Wrońska Zuzanna

Bobrowska Wiktoria

Klasa II

Seliga Bartłomiej

Marciniak Wiktor

Witkowska Zofia

Gos Maja

Danielewicz Maja

Olkuska Maja

Klasa III

Dąbrowski Filip

Górzyńska Oliwia

Kuligowska Nadia

Malczewski Piotr

Nowicka Anna

Popis Paulina

Seliga Julia

Śmietana Natalia

Wiśniewski Łukasz

Klasa IV

Nowacka Jagoda

Klasa V

Nowocin Agata

Nowacka Maja

Kacprzak Oliwia

Klasa VI

Szymańska Martyna

Klasa VII

Biniszewski Mikołaj

 

 

 

Czytaj więcej o: Wzorowe zachowanie we wrześniu

Dzień Nauki

2019-02-08

9 listopada 2018 roku w ramach projektu ,,Akademia sukcesu w Gminach Stromiec i Promna” odbył się w naszej szkole Dzień Nauki. Zorganizowany został przez firmę Mały Inżynier.  Całość ,,Dnia Nauki” koordynowała pani Grażyna Podsiadlik, a uczestniczyli wszyscy uczniowie szkoły. Zajęcia odbywały się zamiennie w czterech salach lekcyjnych.  Były to pokazy, eksperymenty i doświadczenia z dziedziny chemii i fizyki. Uczniowie z dużym zainteresowaniem uczestniczyli w tych pokazach.

 

Czytaj więcej o: Dzień Nauki

Zajęcia w ramach Projektu "Akademii Sukcesu w Gminach Stromiec i Promna”

2018-10-28

Zajęcia ROBO-lab realizowanych w ramach projektu „Akademia sukcesu w Gminach Stromiec i Promna” będą się odbywać w Publicznej Szkole Podstawowej im. Wł. Rosłońca w Przybyszewie w następujących terminach:

GRUPA 1 i 2 

Lp.

Data

Godzina

1.

10.11.2018 r.

8.30 – 12.15

2.

24.11.2018 r.

8.30 – 12.15

3.

15.12.2018 r.

8.30 – 12.15

4.

12.01.2019 r.

8.30 – 12.15

5.

26.01.2019 r.

8.30 – 12.15

6.

23.02.2019 r.

8.30 – 12.15

 

GRUPA 3 i 4 

Lp.

Data

Godzina

1.

10.11.2018 r.

12.30 – 16.15

2.

24.11.2018 r.

12.30 – 16.15

3.

15.12.2018 r.

12.30 – 16.15

4.

12.01.2019 r.

          12.30 – 16.15

5.

26.01.2019 r.

12.30 – 16.15

6.

23.02.2019 r.

12.30 – 16.15

 

Uczniowie zapisani na zajęcia mają zapewniony dowóz.

 

 

HARMONOGRAM ZAJĘĆ W PROJEKCIE ,,Akademia Sukcesu w Gminach Stromiec i Promna”   

                                  w roku szkolnym 2018/2019

Nazwa zajęć

Prowadzący

Termin realizacji /numer Sali

Spotkanie z królową – zajęcia z matematyki Grupa 4

Monika Ziomek - Pionka

Piątek:  13.35 – 14.20

Sala nr 8

Spotkanie z królową – zajęcia z matematyki Grupa 3

Grażyna Podsiadlik

Wtorek: 11.45 – 12.30

Sala nr 5

Przyrodnicze laboratorium   

Grupa 3

Małgorzata Budzikowska

Wtorek: 11.45 – 12.30

Sala nr 1

Przyrodnicze laboratorium                           Grupa 4

Małgorzata Budzikowska

Czwartek: 12.40 – 13.25

Sala nr 1 lub 7

Język angielski                  Grupa 2

Edyta Stępniewska

Środa: 12.40 – 14.10

Sala nr 3

Język angielski                 Grupa 3

Małgorzata Majewska

Środa: 14.45 – 16.15

Sala nr 2

Laboratorium kodowania

Grupa 2

Piotr Pawłowski

Środa: 14.45 – 16.15

Sala nr 4

Projekt edukacyjny – przedstawienie dla społeczności szkolnej Grupa 2

Grażyna Podsiadlik

Wtorek  13.35-14.20

Sala nr 5 lub 6

 

 

 

Czytaj więcej o: Zajęcia w ramach Projektu "Akademii Sukcesu w Gminach Stromiec i Promna”