Kontakt

Zespół Placówek Oświatowych

w Przybyszewie

tel:( 48) 61-52-159

e-mail:pspprzybyszew@op.pl

Inspektor Ochrony Danych 

e-mail:inspektor@cbi24.pl

 

Kalendarium

Piątek, 2019-11-15

Imieniny: Amielii, Idalii
Jesteś tutaj: Start / Zajęcia dodatkowe

Zajęcia dodatkowe

Artykuły

INNOWACJA PEDAGOGICZNA DLA UCZNIÓW NASZEJ SZKOŁY

2019-02-08

W roku szkolnym 2018/2019 uczniowie klasy III uczestniczą w innowacji pedagogicznej „Kodowanie i programowanie z użyciem mat i Ozobotów ”przygotowanej i prowadzonej przez wychowawcę Grażynę Podsiadlik.

 „Kodowanie i programowanie z użyciem mat i Ozobotów ” to inicjatywa skierowana w kierunku szeroko rozumianej edukacji matematycznej. Celem programu „Kodowanie  i programowanie z użyciem mat i Ozobotów” jest wprowadzenie dzieci w świat algorytmiki. Powstał on dla dzieci w wieku  wczesnoszkolnym pozwalając na swobodne kodowanie i eksperymentowanie.  Zadania mają przede wszystkim charakter praktyczny.  Zajęcia z kodowania i programowania uczą precyzyjnego myślenia i pozwalają pokazać dzieciom różne sposoby rozwiązywania problemów. Rozwijają algorytmiczne myślenie i orientację przestrzenną.

Innowacja wdrażana jest na zajęciach pozalekcyjnych w wymiarze 1 godziny edukacyjnej w tygodniu.

Czytaj więcej o: INNOWACJA PEDAGOGICZNA DLA UCZNIÓW NASZEJ SZKOŁY

Zajęcia w ramach Projektu "Akademii Sukcesu w Gminach Stromiec i Promna”

2018-10-28

 

 

HARMONOGRAM ZAJĘĆ W PROJEKCIE ,,Akademia Sukcesu w Gminach Stromiec i Promna” 

                                    w roku szkolnym 2018/2019

Nazwa zajęć

Prowadzący

Termin realizacji /numer Sali

Spotkanie z królową – zajęcia z matematyki Grupa 4

Monika Ziomek - Pionka

Piątek:  13.35 – 14.20

Sala nr 8

Spotkanie z królową – zajęcia z matematyki Grupa 3

Grażyna Podsiadlik

Wtorek: 11.45 – 12.30

Sala nr 5

Przyrodnicze laboratorium             Grupa 3

Małgorzata Budzikowska

Wtorek: 11.45 – 12.30

Sala nr 1

Przyrodnicze laboratorium                           Grupa 4

Małgorzata Budzikowska

Czwartek: 12.40 – 13.25

Sala nr 1 lub 7

Język angielski                  Grupa 2

Edyta Stępniewska

Środa: 12.40 – 14.10

Sala nr 3

Język angielski                 Grupa 3

Małgorzata Majewska

Środa: 14.45 – 16.15

Sala nr 2

Laboratorium kodowania

Grupa 2

Piotr Pawłowski

Środa: 14.45 – 16.15

Sala nr 4

Projekt edukacyjny – przedstawienie dla społeczności szkolnej Grupa 2

Grażyna Podsiadlik

Wtorek  13.35-14.20

Sala nr 5 lub 6

 Zajęcia ROBO-lab realizowanych w ramach projektu „Akademia sukcesu w Gminach Stromiec i Promna” będą się odbywać w Publicznej Szkole Podstawowej im. Wł. Rosłońca w Przybyszewie w następujących terminach:

 

GRUPA 1 i 2

 

Lp.

Data

Godzina

1.

10.11.2018 r.

8.30 – 12.15

2.

24.11.2018 r.

8.30 – 12.15

3.

15.12.2018 r.

8.30 – 12.15

4.

12.01.2019 r.

8.30 – 12.15

5.

26.01.2019 r.

8.30 – 12.15

6.

23.02.2019 r.

8.30 – 12.15

 

GRUPA 3 i 4 

Lp.

Data

Godzina

1.

10.11.2018 r.

12.30 – 16.15

2.

24.11.2018 r.

12.30 – 16.15

3.

15.12.2018 r.

12.30 – 16.15

4.

12.01.2019 r.

          12.30 – 16.15

5.

26.01.2019 r.

12.30 – 16.15

6.

23.02.2019 r.

12.30 – 16.15

 Uczniowie zapisani na zajęcia mają zapewniony dowóz.

 

Czytaj więcej o: Zajęcia w ramach Projektu "Akademii Sukcesu w Gminach Stromiec i Promna”

Zajęcia inne dodatkowe

2018-10-28

Zajęcia dodatkowe

Zajęcia sportowe - SKS

poniedziałek 13:25 - 14:20

                       14:20 - 14:45

środa 13:25 - 14:20

piątek 12:40 - 13:25

Zajęcia " Kodowanie i programowanie z użyciem mat i ozobotów"

Piątek 11:45 - 12:30

Zajęcia wyrównawcze kl.V

Piątek 12:40 - 13:25

Czytaj więcej o: Zajęcia inne dodatkowe