Kontakt

Zespół Placówek Oświatowych

w Przybyszewie

tel:( 48) 61-52-159

e-mail:pspprzybyszew@op.pl

Inspektor Ochrony Danych 

e-mail:inspektor@cbi24.pl

 

Kalendarium

Wtorek, 2020-08-04

Imieniny: Dominiki, Dominika
Jesteś tutaj: Start / Nasze sukcesy

Nasze sukcesy

Artykuły

Osiągnięcia sportowe

2017-10-19

III miejsce w Powiatowych zawodach w mini piłce nożnej dziewcząt

Czytaj więcej o: Osiągnięcia sportowe

Osiągnięcia plastyczne

2017-10-19

Powiatowy Konkurs plastyczny " Pocztówka z wakacji"

Wyróżnienie: Jakuba Kaczorka kl. VI

Wyróżnienie: Aleksandra Szostek kl.VII


Konkurs szkolny "Świąteczna pocztówka"

Nagrodzeni: Łukasz Wiśniewski kl.I, Emil Kurek kl.II, Gabriela Kucharska kl. II, Maciej Omen kl.I, Oskar Krzemiński kl.I. Natalia Krawczyk kl.V, Bartłomiej Kabot kl.IV, Mikołaj Biniszewski kl.V, Akeksandra Szostek kl.VII, Aleksandra Dulińska kl.V, Jakub Kaczorek kl.VI.

Wyróżnienie: Nadia Kuligowska kl.I, Paulina Popis kl. I, Jakub Krawczyk kl.I, Julia Seliga kl.I, Monika Her kl.I, Martyna Szymańska kl.IV, Wiktoria Musiał kl.IV, Patrycja Krzemińska kl.VII.

 Konkurs " Bezpieczny Internet"

Uczniowie nagrodzeni: Anna Nowacka kl.I, Nadia Kuligowska kl. I, Oliwia Gurzyńska kl.I, Amelia Stępniewska kl.I, Maja Federowicz kl.I, Maria Dąbrowska kl. IV , Agata Nowocin kl.III.

Konkurs " Wielkanocna Pisanka"

Nagrodzeni: Anna Nowacka kl.I, Nadia Kuligowska kl.I,Julia Seliga kl.I, Mikołaj Patynowski kl.I, Amelia Stępniewska kl. I, Antoni Danielewicz kl.II, Grzegorz Dubczyk kl.II, Oliwia Gurzyńska kl.I, Mateusz Olejnik kl.II,  

Wyróżnieni:Jan Dąbrowski kl.III, Oliwia Kacprzak kl.III, Paulina Popis kl.I, Marcelina Bąk kl.II, Emil Kurek kl.II,

 

 

Czytaj więcej o: Osiągnięcia plastyczne

Osiągnięcia muzyczne

2017-11-28

XXVI Białobrzeski Festiwal Piosenki  

Udział w festiwalu: Marii Dąbrowskiej z kl. IV i Martyny Szymańskiej z kl.IV

Czytaj więcej o: Osiągnięcia muzyczne

Osiągnięcia programu " Czytam i zachęcam do czytania"

2017-10-19

 

Konkurs " Okładka do mojej ulubionej książki" 

Nagroda: 

Gabriela Kucharska kl.II 

Mateusz Olejnik kl.II 

Julia Siek kl.IV 

Jakub Kaczorek kl.VI 

Krystian Sadkowski kl.VI 

Wyróżnienia: 

Igor Gos kl.II 

Tomasz Kozicki kl.II 

Antoni Danielewicz kl.II 

Julia Gałkowska kl.IV 

Ilona Gałkowska kl.VI 

Zuzanna Wiśniewska kl. VI

 Konkurs " Hasło zachęcające do czytania książek"

Nagroda:

Artur Macierzyński kl.VII

Wyróżnienie:

Ilona Gałkowska kl.VI

Michał Litwiński kl.V

Klaudia Kurowska kl.V

Antoni Danielewicz kl.II

Czytaj więcej o: Osiągnięcia programu " Czytam i zachęcam do czytania"

Rok szkolny 2016/2017

2016-09-14

Osiągnięcia sportowe

2016-10-06

X Olimpiada Integracyjna " Wszyscy Razem"

I miejsce - Bartłomiej Kabot

I miejsce - Mateusz Olejnik

I miejsce - Andżelika Kabot

Powiatowe Mistrzostwa w Biegach Przełajowych

I miejsce - Magdalena Piotrowska 

III miejsce - Szymon Krawczyk 

IV miejsce - Krystian Sadkowski

V - miejsce - Artur Macierzyński

IV miejsce - Oskar Kuśmierski

V miejsce - Szymon Sęk

X miejsce - Michał Sęk

XII - Jakub Cąderek

 

 

 

I miejsce 

 Mistrzostwach Powiatu Szkół Podstawowych w Minipiłce Nożnej Chłopców

Skład drużyny: Szymon Krawczyk, Jan Chądzyński, Krystian Sadkowski, Oskar Gos, Michał Sęk, Szymon Sęk, Michał Ferenc, Emil Mach.

Michał Sęk - najlepszy zawodnik turnieju

II miejsce

 Mistrzostwach Powiatu Szkół Podstawowych w Minipiłce Nożnej Dziewcząt

Skład drużyny: Majak Paulina, Krzemińska Patrycja, Szostek Aleksandra, Bedyńska Wiktoria, Abram Daria, Nowicka Emilia, Piotrowska Magdalena, Gałkowska Ilona.  

III miejsce

w Mistrzostwach Powiatu w Sztafetowych Biegach Przełajowych uczniów szkół podstawowych

  

 

Skład drużyny: Michał Sęk, Szymon Sęk, Kuśmierski Oskar, Ferenc Michał, Macierzyński Artur, Cąderek Jakub, Sadkowski Krystian, Chochlewicz Dawid, Kucman Sebastian, Kaczorek Jakub 

Czytaj więcej o: Osiągnięcia sportowe

Konkursy plastyczne

2016-10-10

Ogólnopolski Konkurs Plastyczny " Tęcza"

W konkursie zwzięło udział 11 uczniów klasy III

Nagrodę otrzymała Zuzanna Banasiewicz

Wyróżnienie Jakub Trzaska i Maria Dąbrowska


 

Powiatowy Konkurs Plastyczny " Moje tegoroczne wakacje"

Mateusz Olejnik - wyróżnienie

 

Konkurs szkolny " Obraz mojego patrona" w ramach projektu " Wychowanie ku wartościom"

Nagrody otrzymali: Mikołaj Biniszewski, Magdalena Piotrowska, Maja Nowacka, Oliwia Małek, Małgorzata Bąk, Oliwia Kacprzak, Marcelina Bąk, Krzysztof Wejner, Martyna Szymańska, Amelia Budzik, Agata Nowocin

Wyróżnienie otrzymali: Krystian Śliwiński, Matylda Kapusta, Julia Skoczkowska, Oliwia Skrzypek, Dominika Nader, Marcel Kucharski, Julia Wrzesińska

Gratulujemy opiekunowie SU

Anna Deja i Monika Ziomek - Pionka

 

Czytaj więcej o: Konkursy plastyczne

Osiągnięcia z programu " Czytam i zachęcam do czytania"

2017-02-12

Konkurs recytatorski pt. " Wiersz o zwierzętach"

17 marca 2017 r. został rozstrzygnięty konkurs recytatorski pt. " Wiersz o zwierzętach", w którym wzięły udział zarówno dzieci z przedszkola, jak i ze szkoły.

Uczniowie nagrodzeni:

Dominik Krawczyk

Kacper Dominiak

Ignacy Maćkiewicz

Wiktoria Błaszczyk

Jakub Mach

Mikołaj Patynowski

Antoni Danielewicz

Emil Kurek

Tomasz Kozicki

Martyna Szymańska

Patrycja Solarska

Paulina Majak

Dominika Zaranek

Wyróżnieni uczniowie:

Zuzanna Budzik

Amelia Stępniewska

Maja Olkuska

Natalia Pieprzycka

Maria Dąbrowska

Jagoda Patynowska

 

Konkurs pt.: " Zakładka do książki".

Wzięło w nim udział 59 uczniów . 

Uczniowie nagrodzeni:  

Julia Lutek kl.IV,

Martyna Szymańska kl.III, 

Krzysztof Wejner kl.II, 

Dominika Zaranek kl. IV, 

Natalia Krawczyk kl.IV, 

Oliwia Cąderek kl.IV, 

Wiktoria Barszcz kl.II, 

Bartłomiej Kabot kl.III, 

Mateusz Olejnik kl. I

 

Uczniowie wyróżnieni: 

Adrian Małek kl.II, 

Oliwia Małek kl.II, 

Agata Nowocin kl.II, 

Igor Gos kl.I, 

Małgorzata Patynowska kl.I, 

Oliwia Gurzyńska kl. O, 

Mikołaj Patynowski kl.O.

Konkurs biblioteczny pt.: " Książka jest ze mną wszędzie"

I miejsce Dominika Zaranek kl.IV

II miejsce Julia Lutek kl. IV

III miejsce Jakub Cąderek kl. VI

 

Wyróżnienia:

Monika Her kl.0,

Bartłomiej Kabot kl. III,

Oliwia Gurzyńska kl. 0,

Antoni Danielewicz kl.II,

Oliwia Cąderek kl.IV.


Czytaj więcej o: Osiągnięcia z programu " Czytam i zachęcam do czytania"

Rok szkolny 2015/2016

2015-09-18

Rok szkolny 2015/2016 

 

Czytaj więcej o: Rok szkolny 2015/2016

Osiągnięcia sportowe

2015-09-18
Powiększ zdjęcie

I miejsce w piłce nożnej dziewcząt w gminych zawodach o Puchar Premiera RP

I miejsce w piłce nożnej chłopców w gminych zawodach o Puchar Premiera RP

 

Mistrzostwa Powiatu w Biegach Przełajowych Szkół Podstawowych

I miejsce - Oskar Kuśmierski kl.V

II miejsce - Szymon Sęk kl. V

IV miejsce - Michał Ferenc kl.V

III miejsce - Patrycja Krzemińska kl.V

VIII miejsce - Aleksandra Szostek kl.V

 

 12 Weekend Polska Biega - Wyśmierzyce 2016

I miejsce w biegach przedszkolaków - Oliwia Skrzypek kl.I

I miejsce w biegu dziewcząt na 100m klas I - II - Andzelika Kabot kl.II

I miejsce w biegu chłopców klas I - II - Szymon Krawczyk kl.II

II miejsce w biegu chłopców klas I - II- Jan Chądzyński kl.II

I miejsce w biegu dziewcząt na 400m klas III - IV - Magdalena Piotrowska kl.IV

I miejsce w biegu chłopców klas III - IV - Krystian Sadkowski kl.IV

IImiejsce w biegu chłopców klas III - IV - Artur Macierzyński kl.V

I miejsce w biegu dziewcząt na 600m klas V - VI - Patrycja Krzemińska kl. V

I miejsce w biegu chłopców na 600m klas V - VI - Jakub Kuśmierski kl.VI

II miejsce w biegu chłopców na 600m klas V - VI - Szymon Sęk kl. V

 

 

 

Czytaj więcej o: Osiągnięcia sportowe