Konkurs " Let's make a video"

Uczniowie klas IV- VIII wzięli udział w konkursie pt. "Let's make a video", w którym należało nagrać grupowo krótką scenkę w języku angielskim. Pomysłowość i zdolności uczniów nie miały granic.

I miejsce ex aequo zajęli : Zuzanna Budzik, Wiktoria Bobrowska oraz Oliwia Wierzbicka i Amelia Budzik.

II miejsce ex aequo zajęli : Krzysztof Wejner, Jan Dąbrowski, Marcel Kucharski, Dawid Pracownik oraz Damian Budzik, Jakub Prykiel, Bartłomiej Seliga, Kajetan Szymański.

III miejsce zajęli Maja Danielewicz i Antoni Danielewicz.

Natomiast wyrónienie otrzymali : Alan Wierzbicki, Łukasz Tomaszewski, Oliwia Kacprzak, Julia Wrzesińska, Jagoda Nowacka, Emil Kurek, Maria Witkowska, Gabriela Gradek i Mateusz Olejnik.

Wszystkim uczniom serdecznie gratulujemy i zachęcamy do dalszego udziału w organizowanych konkursach.

Organizator: Anna Deja