Konkurs plastyczny ,,Ilustracja do wiersza Jana Brzechwy”

9 lutego wręczone zostały nagrody w szkolnym konkursie plastycznym ,,Ilustracja do wiersza Jana Brzechwy”. Konkurs przeprowadzony został przez p. Grażynę Podsiadlik i p. Dagmarę Nowakowską w ramach realizacji programu bibliotecznego ,,Czytam i zachęcam do czytania”.
W kategorii klas I – III
I miejsce – Zuzanna Czernicka kl. I
II miejsce – Zuzanna Nowacka kl. II i Alicja Gradek kl. I
III miejsce – Nikola Rutka kl. III A, Maria Malczewska kl. I, Gabriela Pietrusińska kl. I
W kategorii klas IV – VIII
I miejsce – Anna Nowacka kl.VI
II miejsce – Krzysztof Malczewski KL. IV A
III miejsce – Antoni Danielewicz kl. VII i Wiktoria Błaszczyk kl. IV A
Wyróżnienia w kategorii klas I – III otrzymali: Maja Malczewska kl. I, Julia Sowińska kl. I, Kacper Majak kl. II, Jakub Dąbrowski kl. I
Wyróżnienia w kategorii klas IV – VIII otrzymali: Maja Gos kl. V, Igor Gos kl. VII.
Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy i upominki. Na tablicy BIBLIOTEKA ZAPRASZA została zorganizowana wystawa prac konkursowych.
Gratulujemy wszystkim uczestnikom.