Dzień Rodziny

31 maja 2022 roku w naszej szkole odbył się piknik z okazji Dnia Rodziny.
Uroczystość rozpoczęła Pani Dyrektor Agnieszka Kaszewska, która przywitała przybyłych gości oraz złożyła życzenia wszystkim dzieciom. Następnie w programie artystycznym zaprezentowali się nasi uczniowie. Dzieci nie tylko śpiewały i tańczyły, ale również ujawniły aktorskie talenty w przedstawieniu o Smoku Wawelskim, które przygotowała pani Grażyna Podsiadlik. Odważnie na scenie wystąpili także uczniowie klasy I (p. Małgorzata Budzikowska), klasy IIa i IIb ( p. Edyta Stępniewska, p. Ilona Ośka), klasy IIIb ( p. Małgorzata Duda), klasy VII (p. Izabela Jopek). W roli prowadzących doskonale sprawdziły się uczennice klasy VI (p. Emil Gal). Swoim koncertem zachwyciła nas Młodzieżowa Orkiestra Dęta Gminy Promna pod przewodnictwem kapelmistrza pana Bartłomieja Sułka.
Po zakończonych występach przyszedł czas na korzystanie ze wszystkich wspaniałych atrakcji dostępnych na pikniku. A wśród nich: salon fryzjerski na świeżym powietrzu, hot-dogi, wata cukrowa, popcorn, dmuchane zjeżdżalnie, wóz straży pożarnej, ciągnik rolniczy, kawiarenka pełna słodkich pyszności, malowanie twarzy, tatuaże, fotobudka, kiermasz rękodzieła, na którym można było zakupić m.in. piękne breloczki wykonane przez panią wicedyrektor Magdalenę Muchę, ozdoby do włosów, maskotki i chusty zrobione przez panią Dorotę Sułek, obrazy wykonane przez panią Edytę Stępniewską oraz obrazki na szkle wykonane przez uczniów naszej szkoły. Wszyscy chętni mogli skorzystać z przyspieszonego kursu pierwszej pomocy. Podczas festynu odbył się również turniej piłki nożnej pod czujnym trenerskim okiem pana Emila Gala. O oprawę muzyczną uroczystości zadbał Pan Michał Witkowski.
W tym wspaniałym dniu nie możemy zapomnieć o naszych szanownych darczyńcach, dzięki którym tegoroczny Dzień Rodziny był pełen atrakcji i radosnych zabaw. Wspierali nas:
1. Pani Agnieszka Nowocin- sklep spożywczy w Przybyszewie (artykuły spożywcze);
2. Pani Justyna Gos- „Delikatesy Przybyszewskie” (artykuły spożywcze);
3. Pani Żaneta Omen- usługi fryzjerskie;
4. Pani Danilewicz i Koło Gospodyń Wiejskich w Dębnowoli (popcorn, wata cukrowa, hot-dogi);
5. Pani Marzena Trzaska (wypożyczenie sprzętu);
6. Pan Jakub Malinowski- Tłocznia Soków „Malinka” (soki);
7. Pan Mateusz Boczek- sklep ogrodniczy „Agromati” (wsparcie finansowe- dmuchaniec);
8. Pan Seliga- prezentacja ciągnika;
9. Zakład Usług Komunalnych w Białobrzegach - nieodpłatne wypożyczenie sceny;
10 Ochotnicza Straż Pożarna w Przybyszewie- prezentacja wozu strażackiego;
11. Sklep „Witaminka” w Białobrzegach (artykuły spożywcze);
12. Sklep „Mazak” w Białobrzegach (kolorowe upominki i balony dla dzieci);
13. Sklep „Biedronka” w Białobrzegach (artykuły spożywcze);
14. Piekarnia „Star-Mar” w Białobrzegach (bułki na hot-dogi);
15. Piekarnia „Kazana” w Białobrzegach (kajzerki i pączki);
16. Oprawa muzyczna pikniku Pan Michał Witkowski.
Mamy nadzieję, że wszyscy bawili się wspaniale! Do zobaczenia za rok!
Organizatorzy:
Pani Ilona Ośka