Powiatowy konkurs recytatorski ,,Idą święta”

16 grudnia w sali konferencyjnej Urzędu Miasta i  Gminy w Białobrzegach odbył się finał powiatowego konkursu recytatorskiego ,,Idą świata”. Uczestnicy występowali w trzech kategoriach wiekowych: przedszkola i zerówki, klasy I-IV i klasy V-VIII. Naszą szkołę reprezentowało 5 uczniów: Maria Witkowska kl. III A, Aleksander Patynowski kl. III A, Jakub Rosłoniec kl. III A, Ignacy Maćkiewicz kl. III A i Gabriela Jabłońska kl.II B. Organizatorem konkursu był Miejsko - Gminny Ośrodek Kultury oraz BurmistrzMiasta i  Gminy w Białobrzegach Adam Bolek. Uczeń klasy III A - Ignacy Maćkiewicz znalazł się w gronie 5 laureatów.  Zdobył wyróżnienie w tym konkursie. Recytatora przygotowała wychowawczyni - Grażyna Podsiadlik.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!