Mikołajki w szkole

6 grudnia w naszej szkole obchodzono Mikołajki. Każda klasa obchodziła to święto we własnym gronie. Wszyscy uczniowie szkoły uczestniczyli w akcji Samorządu Uczniowskiego, która polegała na ubraniu się w strój Mikołaja lub założenie bluzki, spodni, czapki w kolorze czerwonym.

Klasa 2a gościła Mikołja. Był to dla nich dzień wesoły. Mikołaj wręczał prezenty uczniom.

W klasie 2b uczniowie wzajemnie kupili sobie prezenty i z wielką przyjemnością się nimi obdarowali.

Klasa III A i III B z okazji mikołajek wybrali się wraz z wychowawcami Grażyną Podsiadlik i Małgorzatą Duda do Parku Trampolin w Radomiu. Pobyt w Sky Jump okazał się niezwykłą lekcją wychowania fizycznego. Skacząc na trampolinach, uczniowie rozwijali ogólną sprawność fizyczną, koordynację oraz kształtowali właściwą postawę ciała. Wspólne skakanie wprawiło wszystkich
W znakomity nastrój, wyzwoliło mnóstwo pozytywnej energii. Uczniowie przyznali, że ta zabawa spowodowała, że zaczęli się integrować i dobrze czuli się ze sobą.
Na zakończenie uczniowie w kinie Helios obejrzeli film pt.: "Wilk, lew i ja" – film pełen przygód i wzruszeń.

Uczniowie klasy IV mieli wręczone niespodzianki z okazji Mikołajek ufundowane przez rodziców.

Klasa 1 spędziła Mikołajki na wycieczce zorganizowanej przez wychowawcę Małgorzatę Budzikowską w Krainie Marzeń.