Czwartek, 2020-11-26

Imieniny: Leona, Leonarda

Projekt Ministerstwa Sportu „Zmieniam postawę ciała aktywnie, kiedy do sportu podchodzę pozytywnie”

Projekt Ministerstwa Sportu  „Zmieniam postawę ciała aktywnie, kiedy do sportu podchodzę pozytywnie”

Zajęcia ruchowe z elementami gimnastyki korekcyjno-kompensacyjnej

Od 1 września do 30 listopada 2020 roku w naszej szkole kontynuowane są zajęcia ruchowe z elementami gimnastyki korekcyjnej w ramach uczestnictwa w projekcie Ministerstwa Sportu  „Zmieniam postawę ciała aktywnie, kiedy do sportu podchodzę pozytywnie”, którego koordynatorem jest  Szkolny Związek Sportowy w Warszawie.Główne założenia projektu to: realizacja dodatkowych zajęć rekreacyjno-sportowych ze szczególnym uwzględnieniem ćwiczeń korekcyjnych ikompensacyjnych, które mają zachęcać dzieci i młodzież do regularnej aktywności fizycznej, jak równieżkształtować podstawowe nawyki ruchowe związane z prawidłową postawą ciała. Zajęcia z grupą uczniów z klas II – III prowadzi pani Grażyna Podsiadlik.