Środa, 2020-07-15

Życzenia wakacyjne

SZANOWNI RODZICE, DRODZY UCZNIOWIE I ABSOLWENCI,

WYJĄTKOWI NAUCZYCIELE ZPO W PRZYBYSZEWIE

Rok szkolny 2019/2020 dobiegł do końca.  Z pewnością przejdzie do historii, jako wyjątkowy.  Zmierzyliśmy się z nową formą edukacji – zdalnym nauczaniem. Staraliśmy się swoją pracę wykonać jak najlepiej, na miarę możliwości i umiejętności każdego z nas. Wszyscy zasłużyliśmy na odpoczynek.

Życzę Wszystkim spokojnych, radosnych, słonecznych i pełnych wrażeń wakacji. Pamiętajmy jednak o zachowaniu ostrożności wszędzie tam, gdzie będziemy odpoczywać. Mam nadzieję, że 1 września 2020 r. wrócimy cali i zdrowi do szkoły i przedszkola.

Proszę ABSOLWENTÓW, aby dobrze wspominali swoich pedagogów i kolegów ze szkolnej ławy.  Przed Wami dni, których nie znacie.

Idźcie więc i zdobywajcie NIEZDOBYTE,

Odkrywajcie to, co NIEODKRYTE,

Spełniajcie MARZENIA,

Bądźcie ODWAŻNI i nie traćcie WIARY w to, że Wam się uda!

Dążcie wytrwale do celu – świat stoi przed Wami otworem! POWODZENIA!

RODZICOM dziękuję za pomoc i wsparcie podczas zdalnego nauczania, które bez Was byłoby niemożliwe.

NAUCZYCIELOM dziękuję za całoroczny trud, za kreatywność podczas edukacji zdalnej, za wspieranie Uczniów i Rodziców w różnych sytuacjach życiowych.

PRACOWNIKOM ADMINISTRACJI I OBSŁUGI dziękuję za oddaną pracę na rzecz naszej szkoły, za dbałość o budynek, pomieszczenia i teren wokół szkoły.

NIECH  ŻYJĄ  WAKACJE!

Agnieszka Kaszewska