Sobota, 2020-02-22

Imieniny: Małgorzaty, Marty

Jasełka szkolne

16 grudnia 2019 roku odbyły się jasełka szkolne. Uroczystość rozpoczęła pani dyrektor szkoły Agnieszka Kaszewska witając wszystkich przybyłych gości, rodziców, uczniów, nauczycieli,  pracowników szkoły. Następnie uczniowie klas Ia, Ib oraz V- VIII pod kierunkiem pani Małgorzaty Sowińskiej, pani Agaty Dejnarowicz, pani Doroty Sułek, pani Grażyny Podsiadlik oraz pana Konrada Tokarskiego przygotowali i zaprezentowali w wersji współczesnej narodziny Chrystusa. Wsród zaproszonych gości był sekretarz Gminy Promna pan Wiesław Gajda, przewodniczący Rady Gminy pan Zbysław Budyta oraz ksiądz proboszcz i ksiądz wikariusz z parafi z Przybyszewa. Po występach wszyscy uczniowie, goście,rodzice,  nauczyciele połamali się opłatkiem.