Czwartek, 2020-10-01

Imieniny: Heloizy, Igora

Dzień Europejski

27 marca 2019 roku jak co roku, uczniowie naszej szkoly obchodzili Dzien Europejski. Celem tej uroczystości jest ksztaltowanie patriotyzmu, tolerancji oraz poznanie podstawowych informacji na temat krajów członkowskich Unii Europejskiej. Każda z klas z pomocą wychowawców przygotowała prezentacje na temat wylosowanych krajów, w której zaprezentowali podstawowe informacje na ich temat oraz tradycyjne potrawy. Prezentacje zostały przygotowane w języku polskim i angielskim. Klasa pierwsza zaprezentowala Polske, druga- Czechy, trzecia- Holandie, czwarta- Wielka Brytanie, piąta-Francje, szósta- Niemcy, siódma- Austrie, ósma- Włochy. Dziękujemy wszystkim Rodzicom za właczenie się w przygotowania. Nad wszystkim czuwała pani Anna Deja.