Dzień Edukacji Narodowej

13 października w naszej szkole obchodziliśmy Dzień Edukacji Narodowej. Jak co roku ten dzień jest połączony z Dniem Patrona Szkoły. W tym roku uczniowie Samorządu Szkolnego pod kierunkiem opiekunów przygotowali gazetkę na temat Dnia Edukacji Narodowej. Na gazetce znalazły się podziękowania dla nauczycieli i pracowników szkoły, informacje na temat Patrona Szkoły. Uczniowie wraz z opiekunami SU przygotowali i wręczyli podziękowania wszystkim nauczycielom i pracownikom szkoły oraz tradycyjnie tego dnia przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego pod kierunkiem opiekuna złożyli wiązankę na grobie Patrona Szkoły. Wszyscy uczniowie pod kierunkiem wychowawców odbyli wycieczkę po szkole. Odwiedzili miejsca związane z obchodami tego świeta - gabloty ze sztandarem, Kącik Patrona, gazetkę " Z życia szkoły". Dzięki temu utrwalili więdzę na temat historii szkoły i Dnia Edukacji Narodowej. Nad wszystkim czuwali: Grażyna Podsiadlik, Monika Ziomek - Pionka, Monika Malinowska.